logo

Tuesday, 23 October 2018 15:15

22.10.2018 ПОНЕДІЛОК — НОВИНИ ДНЯ

Helgi Sharp, Facebook, 22.10.2018 

 

Президент США, Дональд Трамп, заявив про намір вийти з договору з Московією про ракети середньої і малої дальності (РСМД). 

 

З огляду на те, що Велика Бурятія завоювала собі репутацію мавпи з ядерною зброєю, Білий Дім вирішив йти шляхом, який започаткував Рональд Рейґан – виснажити Москву гонкою озброєнь. Таку позицію вже підтримали британський міністр оборони, Ґевін Вільямсон, та наш голова МЗС, Павло Клімкін. 

 

Як повідомляють американські ЗМІ, ракетою, яка стала приводом для такої жорсткої реакції Трампа, є «Новатор 9М729», яка в НАТО має позначення SSC-8. Ця крилата ракета наземного базування має радіус дії від 500 до 5500 кілометрів, а тому є незаконною згідно з тим договором. 

 

Принагідно додам, що Сполучені Штати завершили будівництво двох новітніх ударних атомних субмарин SSN-791 «Делавер» і SSN-792 «Вермонт», які несуть крилаті ракети «Томагавк». Підводні човни спущено на воду. А великобуряти хай тим часом готуються до раю, який їм пообіцяв верховний шаман. Тільки, як давно вже помітили, ключі від цього раю — в апостола Петра, а перепусткою служить правильна відповідь на питання «чий Крим?»

 

The Wall Street Journal: Бундесанцлериня Німеччини, Ангелам Меркель, змінила курс на імпорт газу з США – вона запропонувала урядову підтримку комерційних зусиль для того, аби в Німеччині з'явився американський газ. 

 

Не хочу наврочити, але, здається, Трамп-бізнесмен дотиснув таки Меркель-політика. Це стало головною поступкою Меркель президентові США, який намагається послабити позиції Московії на найбільшому в Европі енергетичному ринку, пояснює газета. Таким чином, уряд вирішив взяти на себе частину фінансування будівництва терміналу для скрапленого природного газу (СПГ), який розташують на півночі Німеччини. Наразі Меркель пояснює свою зміну у ставленні до американського газу не як поразку, а як «стратегічне рішення», яке може окупитися у довготерміновій перспективі. 

 

От тобі на… Німецька крига скресла, і якщо донедавна я був відсотків на 80 впевненим, що Північному Потокові-2 — бути, то після такого ґамбіту пані Меркель, все знову повернулось до пропорції 50/50. Спостерігаємо та робимо своє… 

 

Країни G7 вітають нову програму stand-by між Україною і МВФ — заява послів. 

 

Дослівно: «Домовленість про нову 14-місячну програму підтримки економічної політики stand-by (SBA), якої досягнуто між Україною та МВФ, є ключовим кроком до забезпечення економічного зростання і в майбутньому - економічної стабільності України». 

 

Якже зрадофіли нині заверещали, що Европа та США є поганими, бо штовхають Україну до зубожіння! За такою логікою, тепер на черзі волати про велич Великою Бурятії та Тайожного союзу? 

 

Шановні, протягом 2008-2013 років держборг України зріс на $50,000,000,000, і якби не програма співпраці з МВФ, треба було оголошувати дефолт.


Ніяк не дійде до когось, що халяви не буває, а газ — це товар. Такий самий товар як, наприклад, айфон. Чому американці не волають про те, що потрібно айфони продавати для американців у 2 або 3 раза дешевше від ринкової ціни? А ось українцям чомусь кортить купувати якийсь "наш" газ дешевше за інших. Це все байки бабці Юлі, бо здешевити газ можна тільки шляхом повернення до московської кабали та розвороту країни обличчям до "русскава міра". Я розумію, для частини нашого населення головне, аби власне рило було у кориті, але схаменіться – через 30-50 років не буде вже ні газу, ні нафти, ні сировинної величі країни-бензоколонки. Невже краще летіти з нею у прірву,аніж думати про майбутнє своїх дітей у новій европейській Україні? Риторичне запитання.

 

Вселенський Патріарх, Варфоломій, заявив, що не збирається відступати у вирішенні питання про українську автокефалію, незважаючи на тиск РПЦ. 

 

Боєць. Він добре усвідомлює загрозу (зокрема, фізичну), яке йде з Москви, але вирішив йти до кінця, і з божественним цинізмом поклав Вселенський Болт на верещання з московських багнюк. Відкрию очікувану таємницю: наразі Варфоломій є не лише під Христовим благословінням, але й під захистом спецпідрозділу Морської піхоти США, який входить до складу частини з охорони американської дипмісії у Туреччині. Береженого, як кажуть, Бог береже, а інформацію маю з приватних американських джерел.

 

Президент Московії, Владімір Путін, наклав  санкції на Україну. 

 

Ой, лишенько – що ж ми тепер будемо робити? Цікаво, якими ж санкціями спробують "нагнути" Україну? Продукцію ВПК вона давно до Московії не постачає, газ також не отримує. Так, є там ще вугілля та міндобрива у товарообігу. Але той же антрацит ми стрімко замінюємо в Україні газовим вугіллям. Чим і кого вони вирішили налякати? Схоже, лише своїх ура-патріотів на фоні швидкого падіння рейтингу великобурятського пуйла та Ахметова з Новінським – зрадників, які продовжують вести активну торгівлю з агресором. Разом з їх московським бізнесом можете забрати собі. Задарма.

 

Співаки Пономарьов та Зібров взяли участь у концертах на підтримку Тимошенко. 

 

Оці артисти і лакеї, які, нібито, виживають за будь-якої влади, думають, що є вони вічними. Відкрийте очі і подивіться, де та Повалій. І взагалі, всіх, хто починає травити за «позаблоковість», «мир» і «здешевлення газу», та при цьому жодного слова не каже про війну та окупацію, вважаю ще більшими ворогами, аніж відкритих прихильників «русскава міра». А Тимошенко — це взагалі єдиний політик, який має конкретну і покрокову програму побудови такого «міра» в Україні. 

 

Міжнародна рейтингова агенція S&P Global Ratings прогнозує обмінний курс гривні до долара на кінець поточного року на рівні 29,5 гривні за долар.


У середньостроковій перспективі прогнозується здешевлення нацвалюти до 30,3 грн за долар в кінці 2019 року, 31,2 грн за долар в 2020 році і 32,1 грн за долар в 2021 році. Згідно з прогнозом, зростання рівня інфляції в 2019 році становитиме 7,5%, а також 7% у два наступних роки. 

 

S&P Global Ratings – дуже впливова агенція, яка рідко помиляється. Наразі її прогноз є досить оптимістичним і щодо гривні, і щодо інфляції. Що може йому завадити? Всілякі «Нові курси», політичні струси всередені країни та пряма військова агресія з боку Московії. Не допустити перші два фактори — в наших силах, оберегом від третього є наша армія та Президент. 

 

До речі… Ось вам допис у Твіттері (вже не памятаю, чий): «Томос, санкції, сильна армія... Ви скажіть краще, скільки фруктових дерев в центрі Києва посадив Порошенко? ЖОДНОГО і це за п'ять років війни!» Сподіваюсь, що це добрий сарказм, а не чергова тупість представників «простого народу». Але нам своє робити…

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles