logo

Tuesday, 18 December 2018 01:18

17.12.2018 ПОНЕДІЛОК — АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

Олег Шарп, Facebook, 17.12.2018 

 

 

Прес-конференція Президента України, Петра Порошенка. 

 

Що впадало в очі: втома Президента, його іронічність і якась буденна впевненість у собі. Проте, це було втомою спортсмена, який взяв рекордну висоту, але знає, що зупинятись не можна, бо планку треба піднімати все вище і вище. Іронічність сильної людини, яка нападки представників першої найдавнішої (я не помилився) професії елегантним бумерангом повертала у їхнього ж лоба. Впевненість у собі, бо наразі він дійсно не має опонентів — опонентів за справами, а не за базіканням. Якщо розвиток України хтось називає піаром, піарся і надалі, Президенте.

 

Як написав один блогер — "Сподіваємось, наступний Президент України буде сміливішим і нарешті купить нас, журналістів — щоб не доводилось годуватись крихтами з кремлівського стола".

 

Сьогодні Генеральна Асамблея ООН схвалила більшістю голосів внесений Україною проект резолюції щодо мілітаризації Московією Чорного і Азовського морів, а Евросоюз на початку 2019 року скерує до України Україну оцінювальну місію для допомоги Азовському регіону. 

 

На перший погляд може здаватись, що нам допомагає лише Бог, а українці все роблять самотужки. Це не зовсім так. Міжнародна політика — це гра "в довгу". Ніхто не хоче відкритої війни з божевільною ядерною мавпою, а тому гамівна сорочка на неї буде одягатися поступово-педантично, з урахуванням латентно-летального діагнозу пацієнта. Маймо терпіння, громадо. 

 

Сєрґєй Лавров: "Порошенко планує провокацію на кордоні з Кримом. Він отримає відповідь — буде непереливки. Але воювати з Україною ми не будемо, це я вам обіцяю". 

 

Найприкріше, що в інформаційній війні завжди програє той, хто говорить правду — він є обмеженим правдою, а брехун може нести все що заманеться. У цьому сенсі, Московія — це унікальна за своїм ідіотизмом країна, яка живе у двох паралельних світах. Жителі Сизрані, аби не замерзнути, розбирають будинки на дрова та шукають сушняк. І водночас радіють казкам Кремля про "фашистський режим" в Україні, який заважає простим людям великобурятського Усть-Балалайська злитися у дружньогорілчаному і антинатівському екстазі з жителями української Жмеринки.

 

Петро Порошенко доручив перевірити держслужбовців на зв’язки з Московією.

 

Поважаю Президента, але він мимоволі повторює окремі помилки своїх попередників. Цілком допускаю, що Сємочко та деякі інші є гідними професіоналами, які дійсно принесли багато користі державі. Я також за презумцію невинуватості для всіх без винятку. Але ці прості істини не доведеш кожному виборцю, для якого вагання Порошенка стосовно подальшої долі того ж Сємочка можуть стати вирішальним аргументом на виборчій дільниці. 

 

Наразі головне — зберегти євроатлантичний курс країни. Для цього треба виграти вибори. Щоб виграти вибори — замало лише великих справ, треба максимально уникати незначних "проколів". Для цього треба оперативно ухвалювати політичні (а не юридичні) рішення і швидко реагувати на кадрові виклики. Так, на якомусь етапі, можливою є несправедливість, але коли на кону стратегічний курс держави, вважаю це не тільки допустимим, але й життєво важливим. 

 

Парафіяни Свято-Преображенського собору УПЦ МП у Вінниці перейшли до Православної Церкви України, а у Верховній Раді розглянуть проект закону про перейменування УПЦ МП. 

 

У таких випадках французи кажуть: "Le Roi est mort, vive le Roi!" Немає більше в Україні ідеологічного підрозділу ФСБ, який називав себе УПЦ МП. Є Православна Церква України - ЄДИНА канонічна на території Древньої Русі. 

 

Якщо оперувати грецькими словами, то український народ отримав томос, а московити — фалос і хаос. Що стосується переходу наших вірян до канонічного православ'я, то передбачаю принцип доміно — у десятирічний термін впаде останній храм московських сатаністів на українській землі. Амінь. 

 

ОДНИМ РЯДКОМ:

 

Сенатові США представлять нову викривальну доповідь про роль Московії у перемозі Дональда Трампа на президентських виборах (The Washington Post). Імпічменту, як про мене, не буде. Але Трампові зі штанів треба вилізти, аби довести свою непричетність до таємних оборудок з Кремлем. Для цього йому доведеться знищити Велику Бурятію. Прошу вважати цей коментар офіційною порадою президентові США від українського народу. 

 

Катар заклав в бюджеті ціну на нафту в $55 за барель. Ця маленька країна завжди давала найточніші прогнози стоствно ціни нафти. Повторюсь: настає епоха лупаку, біопалива та однополярного світу. 

 

У ВМС України розпочалися навчання підрозділів морської піхоти та резерву першої черги, а Курт Волкер анонсував додаткові поставки військового обладнання Україні. Si vis pacem, para bellum — Україна це вже давно зрозуміла. Головне наразі, аби ботоксна самка богомола не дорвалась до влади — з неї такий Головнокомандувач, як з Путіна — мати Тереза. 

 

У листопаді в Україні перебувало близько 630,000 "євроблях". Хай лохи машини розмитнюють, ага... Як вже дістали ці хитродупі...

 

Пенсійний Фонд України: на 10 працівників в нашій країні припадає 11 пенсіонерів. Ото так... А з цих десяти, справно податки платять шість чи сім. Але: "Порошенко, підніми пенсії!" Оксюморони нашого сьогодення... 

 

Наразі у США є 450 літаків п'ятого покоління, а в Китаї - 30. До 2025 року США їх буде вже 1050, а в Китаї - 140. А ось на Московії, крім дослідних зразків Су-57, які без нового двигуна, літаків п'ятого покоління у найближчому майбутньому не очікується. Ви усьо врьотє - "Союзмультфільм" намалює, дєди ваївалі! 

 

З корабля «Адмирал Кузнецов» старшина Ахмайсов и матрос Філін поцупили електронне обладнання на суму 1,500,000 рублів, а потім продали його на радіоринку. На Московії пишуть, що деталі були настільки древніми, що їх тепер просто нічим замінити. І ця країна погрожує НАТО!

 

В Норвегії на матчі збірних з гаківки (хокею) замість гімну Білорусі організатори включили пісню "Косив Ясь конюшину". Найвеселіша новина дня )

 

Переможемо.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles