logo

Tuesday, 17 July 2018 17:55

17.07.2018, ВІВТОРОК — НОВИНИ ДНЯ

Helgi Sharp, Facebook, 17.07.2018

 

Ну що, всі вже написалися про Гельсінську ярмарку марнославства?) Насправді нічого такого і не сталося. Світову політику творять на різних майданчиках, і якщо один з них тимчасово стає ареною цирку, то це ще не означає, що всі інші актори перетворюються на клоунів.

Сучасна Московія – це природній ворог Америки та її національних інтересів, а тому один актор не взмозі особисто змінити сценарій п'єси. П'єси, у фіналі якої люди хочуть бачили голівудський happy end, а не Раскольнікова зі сокирою.

Що ж стосується допущень, що хтось комусь «здав» Україну, то з повною відповідальністю стверджую: здати Україну можуть лише українці. А якщо і далі вважати, що це може зробити лише хтось інший, то ніколи не позбавимося комплексу «меншовартості» і ніколи не станемо суб'єктом світової політики. Крапка •

Франція оголосила про закриття свого торгового представництва у Москві, а в США затримали і звинуватили у шпіонажі громадянку Московії. 

 

Це одна з ілюстрацій до попереднього тези. Той же Трамп може в губи цілуватися з Путіним, а завтра його змусять підписати нові антимосковські санкції. Макрон може під руку з карликом вітати збірну Франції з футболу, а в цей час державна машина цієї країни крок за кроком згортає співпрацю з Москвою. 


В Московії у ступорі від таких дій, мовляв, ми ж учора одні щі їли, а сьогодні вони в ті щі плюють. Звикайте, лаптеногі: мухи окремо, котлети окремо. На Заході немає царів, а є ретельно вибудувана система взаємних стримувань і противаг. До речі, в Сенаті США уже закликали до посилення санкцій проти Московії після зустрічі Трампа і Путіна.


«Дякую за незмінну підтримку України!» — так Порошенко привітав Анґелу Меркель з днем народження. 

 

Багато з нас сварять фрау за ніби-то нерішучість у ставленні до Москви і відсутності опору таким проектам, як Nord Stream 2. Попустіться… Меркель – це найкраще, що може бути для нас на чолі Німеччини, країни, бізнес якої два останніх десятиліття найтіснішим чином був пов'язаним з Московією. Ось їй і доводиться сидіти на епічному шпагаті між цим бізнесом (економічними інтересами країни) і потребою захищати західні цінності. У питанні цінностей фрау Меркель є вкрай делікатною, не в останню чергу завдяки їй ЕС кожні півроку одностайно продовжує антимосковські санкції. Не впевнений, що будь-який інший німецький політик був би на її місці лояльнішим до України. Так що з днем народження, фрау бундесканцлер, і дякую, що принципово не переступаєте червону межу у відносинах з Кремлем.

 
Українські реалії: почалася Велика битва ґрантожерів. Шабуніна, який "протестував" проти Холодницького, з ніг до голови облили зеленкою. В цей же час «невідомі» увірвалися до будівлі НАБУ, звинуватили Ситника у співпраці з Порошенком і вчинили там погром. 

 

Кількість «антикорупціонерів» у нашій країні перевищила критичний рівень, а тому почалося їхнє взаємопожирання і битва за право бути більш антикорупційним, ніж конкуренти. У внутрішній гризні немає нічого поганого, за винятком того, що у боротьбі за свій шматок пирога ці діячі готові за пригорщу тютюну втопити Україну в очах світової громадськості і своїх ґрантодавців...
 
Закриваючи питання мундіалю. Мене неприємно здивували люди, які після недавніх од почали поливати брудом Домаґоя Віду після його вибачень за слова «Слава Україні!»

Історія отримала своє продовження. За інформацією Агентства розвідки і безпеки Хорватії, на них вийшли ФСБшники і повідомили, що після слів Віди вони не забезпечуватимуть безпеку гравців збірної. Більше того, прямо натякнули, що під час чемпіонату можуть «раптово» статися сутички між патріотично-налаштованими московитами і хорватськими фанатами. Звичайно, після усіх цих погроз вибору у керівництва хорватської збірної не залишалося, бо лише дуже довірливі люди не знають, на які провокації здатні московські спецслужби і його «новачки».

Київська хроніка: як у столиці називають малят. Найпопулярнішими жіночими іменами у першій половині року стали Софія, Злата, Марія та Мілана. Хлопчиків частіше називали Максим, Артем, Олександр і Дмитро. Серед найнезвичніших жіночих – Іріс, Агая, Фаїна, Ляля, Ясновіда, Златояра, Мелодія. Серед чоловічих – Азарій, Марсель, Златозір, Сварг, Кіпріан, Захарія, Оушен.

Всього за шість місяців 2018 року у Києві видано 17 057 свідоцтв про народження. Нехай виростають у вільній і демократичній Україні!

 

Закінчую, як завжди, на гумористичній ноті. З того, що підслухав:

- Любий, а де мій велотренажер?
- Викинув. Дістала ця нікчемна ілюзія того, що ти їдеш.Але нам своє робити! Шануймося!

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles