logo

Thursday, 09 August 2018 20:13

09.08.2018, ЧЕТВЕР — НОВИНИ ДНЯ

Helgi Sharp, Facebook, 09.08.2018 

 

Посольство Московії у Вашингтоні назвало «драконівськими» нові санкції США, а Держдепартамент США дав зрозуміти, що готовий ввести другий пакет обмежувальних заходів уже восени 2018 року, якщо не отримає переконливих гарантій того, що московити більше не використовуватимуть хімічну зброю. 

 

Драконівськими?! А як же «санкції нам на користь?» Куди поділись Іскандери, що сміються? Чому Кремль не проінструктував посольство щодо животворного джерела благополуччя від цих санкцій? )

 

А якщо серйозно, то це відчай, бо Вашингтон, як ніколи до того, боляче узяв Путлера за фаберже: за одну добу валютний курс обвалився на 2 рублі, акції Сбербанку впали на 4,26%, а ВТБ – на 2,37%. 

 

У другому пакеті пропонується максимально відключити Московію від світової доларової системи – держбанки не матимуть можливостей проводити розрахунки американською валютою.


Крім того, «Русал» Дерипаски заявив, що через санкції розпочав консервацію двох алюмінієвих заводів. 

 

Навіть сестра дружини з Саратова виставила на продаж два свої магазинчики (з тих чотирьох, які нажила за 20 років сімейного бізнесу), але вже другий місяць ніхто навіть не цікавиться ціною – у людей просто немає грошей.

 

Боюсь тільки, що низова ланка усвідомить істинне становище справ лише тоді, коли в квартирі залишаться картопля, морква і телевізор. Хоч без перших двох складових свого «благополуччя» вони ще деякий час протягнуть... 

 

Петро Порошенко заявив про намір розширити район проведення військових навчань Sea Breeze, також збільшити їхній контингент. 

 

Це те, про що говорив командувач Другої постійної військово-морської групи НАТО Боудевін Бутс: Альянс не миритиметься з розбоєм Московії в Азовському морі і уже наступного року такими «навчаннями» почне видавлювати залишки московського флоту з Азова. Не думаю, що в цьому випадку заліські пірати підуть на відкриту конфронтацію. 

 

Греція відмовила членам РПЦ у візах після загострення відносин через Україну. 

 

Куди ж котиться цей світ? Країна, що була ЄДИНИМ православним союзником Москви в Европі, відфутболює попів КГБ Московського паханату, відкрито заявляючи, що сприймає їх як «потенційних шпигунів і агентів впливу». Так що світ стоїть на своєму місці, а котиться Московія.

 

Міністерство оборони України розпочало роботи з розміщення батальйону 128-ї гірської піхотної бригади в Береговому

 

Це наша ласкава відповідь нинішній угорській владі, якій сподобалося виконувати партію бек-вокалу на підспівці у Кремля. Ми є мирною нацією, але якщо ми практично самі зупинили Московію, то вже з будапештським шантажем якось упораємося. А гірська піхотна бригада хай в Закарпатті постоїть. Так, про всяк випадок. 

 

Юлія Тимошенко нібито лідирує в президентському рейтингу – нібито соціологічна група «Рейтинг». 

 

Скільки себе пам'ятаю, вона «лідирує» перед кожними виборами. Хоча свідомі люди розуміють, що ці рейтинги оплачуюються з того ж бюджету бідної за декларацією леді Вінтер, що і її білборди з плакатами. Хто дівчинку (соціологію) годує, той її й танцює. 

 

До речі, зверніть увагу на величезну кількість тих, хто «не визначився» в цих рейтингах. Це щось на кшталт шляху відступу «соціологів». Коли їхній «лідер» з тріском пролетить, то вони скажуть, що, мовляв, визначилися ті, хто раніше не міг. Знаємо, плавали…) Зайнятість в Україні зросла вперше за 4 роки. 

 

Наразі ріст сягнув 1%, але відбувся він на фоні того, що також вперше різко зменшився відтік робочої сили за кордон. Зараз у країні існує більше 130,000 вакансій. Водночас, 21,8% українців продовжують працювати «в тіні» (минулого року таких було 22,3%). 

 

У 2017 році з Московії поступило 78,6% всього антрациту, імпортованого Україною. 

 

Московське вугілля імпортувалося переважно через посередників у Швейцарії і Великобританії, середня ціна становила $99,3 за тонну.

Моя суб'єктивна думка: Я не знаю, коли повернеться Донбас, і якщо навіть повернеться він ось-ось, я не знаю, якою начаільки ще НЕ знищено тамтешні шахти. Вихід є один: повністю перейти від антрацитних блоків до газових. Повсюди, а не тільки на «Центренерго» і деяких приватних компаніях. Від антрациту потрібно відмовитися ЗОВСІМ.

 

У першій половині цього року збереглися високі темпи притоку фінансів фізичних осіб у банківську систему. Лише за 3 місяці населення занесло в банки ₴17,000,000,000. 

 

Зубожіння так стрімко наступає на Україну, що люди ховають останні кровні мільярди в банки, яким українці не довіряють так само, як і нинішня влада. Виправте, якщо я неправильно зрозумів диспозицію.


Й останнє… Цими днями мені дико сподобалося, як народ дав справжній бій медіа-хамству. Цього разу я про 1+1, що, відчувши себе абсолютно безкарним, почало годувати людей відвертим лайном, не турбуючись про те, щоб хоча б приправити його дрібками фактів чи доказів. Значною мірою народ виявився не всеїдним і сторицею повернув цей продукт на голови медійників. Тепер ці дартаньяни обтікають і волають про засилля «платних порохоботів». Це хороший прецедент і зайве підтвердження закону бумерангу. Тепер він усе частіше прилітатиме в їхні же голови. Репутація…) 

 

Огляд же хочу закінчити однією простою істиною: чим менше знаєш, тим більшим брехням віриш. А тому знайте більше та робіть своє! Шануймося! )

 

Переклад українською — Петро Козак

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles