logo

Thursday, 06 December 2018 16:56

06.12.2018 ЧЕТВЕР — НОВИНИ ДНЯ

Олег Шарп, Facebook, 06.12.2018 

 

США, як і завжди, в авангарді тиску на Бурятські Емірати. Останні тези нинішньої позиції Білого Дому озвучив спецпредставник Держдепартаменту США щодо України, Курт Волкер: 

 

• у Вашинґтоні розуміють, чому український уряд вирішив ввести воєнний стан - він дозволив провести мобілізацію та запезпечити пересування військ; 

 
• Московія має повернути українських моряків до Різдва, інакше банки Московії можуть відключити від SWIFT

 

Оце вже серйозно — у США вперше на офіційному рівні заговорили про відключення від SWIFT — спільноти всесвітніх міжбанківських телекомунікацій, через яку щодня проходять платіжні доручення більш ніж $6,000,000,000,000, та учасниками якої є понад 10,000 фінустанов з 210 країн. А якщо врахувати, що буряти зараз перебувають перед загрозою неминучої обструкції за невиконання ракетного договору, попередні чотири роки можуть стати лише цнотливою прелюдією перед шквалом нових санкцій та обмежень, які чекають на них у 2019 році. 

 

- Насамперед від Московії відійде все, що з краю і на букву "К": Курили, Крим, Калінінград, Камчатка ...
- А Кубань?
- А ти, дивлюсь, азартний хлопець

 

Це, звісно, жарт — Кубані нам не треба, але своє ми повернемо.

 

Заступник міністра оборони США, Лаура Купер, прибула до Києва для консультацій з модернізації ЗСУ та агресії Московії. 

 

Маю конкретнішу інформацію з цього приводу з американських джерел. Зокрема, пані Купер має завдання від Білого Дому та Пентагону обговорити з українським керівництвом такі моменти: 

 

* матеріально-технічна допомога Пентагону у найкнайшвидшому будівництві військово-морської бази у Бердянську (її мають здати у квітні 2019); 


* кількість та клас американських протикорабельних ракет, які розмістять на цій базі; 


* кількість та клас додаткових катерів, які потребує Україна; 


* порядок ПОСТІЙНОГО чергування у Чорному морі кораблів 6-го флоту ВМС США та їхня взаїмодія з турецьким та українським флотами. 


* подальша підготовка угоди про надання Україні статусу "особливого партнера США поза НАТО". 

 

Американські ЗМІ стверджують, що таким чином Дональд Трамп, який перебуває під сильним тиском спецпрокурора Роберта Мюллера та громадської думки, прагне довести відсутність своїх симпатій до Кремля. 

 

Візьму на себе сміливість стверджувати, що у цьому випадку мотиви першої особи США для нас є вторинними — важливими є конкретні дії цієї країни з нарощування пресингу на Бурятські Емірати. Все інше — не наші проблеми. 

 

Верховна Рада України припинила дію Договору про дружбу, співпрацю й партнерство з Московією. 

 

Для прикладу: 93% скрєпоносних підтримали агресію Бурятських Еміратів в Азовському морі. Вам цього мало? Ця країна — це свиноматка, запрограмована клонувати мільйони путіних, шойгу та лаврових. Хіба дивно, що вони вибирають президента серед своїх? Страшніше війни проти Московії може бути лише дружба з нею. Московія — це війна. Війна — це Московія. 

 

"Жми, дави их, бл...!" — перед тим, як підписувати нові угоди з Імперією зла, згадайте ці слова московських покидьків на Азові — вони є квінтесенцією політики Московії стосовно України. Тільки рів. Дріт. Крапка. 

 

Британська MI-5 починає тотальне стеження за дипломатами Московії — від сьогодні будуть реєструватись найменші пересування тих, кого поки-що не вислали з королівства. 

 

Навожу слова Клімкіна з цього приводу: "Раніше викриття московських шпигунів та витурення московських дипломатів за шпигунство були надзвичайними подіями. Сьогодні — це так, майже рутина. І всі готові працювати далі!" 

 

Перед зустріччю ОПЕК, вчергове впали ціни на нафту — лютневі ф'ючерси на Brent на лондонській біржі ICE Futures до 12:03 за київським часом подешевшали до $59,59 за барель. 

 

Країни ОПЕК дуже неохоче говорять про скорочення видобутку нафти. Цей рік показав — таке скорочення компенсується зростанням видобутку в США. Потім настає розбалансування, і все доводиться починати спочатку, але ще з нижчого рівня. Катар першим вирішив перестати в це бавитись, і вийшов з організації. 


Останній прогноз Bank of America на першу половину 2019 року - $55 за барель Brent. Все йде за планом дядька Сема.

 

Леонід Кравчук почав відкрито агітувати за Юлю Тимошенко, а Ольга Богомолець заявила, що також йде у президенти.

 

Ага... Кравчук, який дав Україні лише "кравчучку", агітує за самку богомола, яка дала Україні лише кабальний газовий контракт. І цей тандем зі жалюгідним бекграундом прагне перемогти людину, яка дала Україні боєздатну армію, самостійну церкву, міжнародний антимосковський фронт, асоціацію з ЕС, безвіз та 12-й квартал поспіль зростальної економіки. І не треба розказувати байки про заслуги у цьому списку "простого народу", більшість якого турбує лише курс долара в обміннику. А історію робить дуже мале число пасіонарієв, серед яких і нинішній президент. Він є єдиним, хто стоїть кісткою у горлі ботоксного карлика і є налаштованим на перемогу, а не на ганебний "компроміс".

 

Про Богомолець взагалі промовчу: технічний кандидат для відтягування голосів - таких найманців ще багато повилазить.

 

ОДНИМ РЯДКОМ:

 

Україна посилює охорону кордону з Московією підрозділами ВСУ. 

 

Радник президента США, Джон Болтон: Ми думаємо над варіантами, як зупинити "Nord Stream 2". Дядько Сем слів на вітер не кидає — пацан сказав, пацан зробить. 

 

Есмінець США проплив біля Владивостока у відповідь на "надмірні претензії Московії". Есмінець з "томагавками" це не буксир з кулеметом — цього разу щось не знайшлось героїв поганятись за ним — сиділи тихо як миші і думали, як відмазати потім свою "велич".

 

Кременецько-Почаївський заповідник провів ревізію у Почаївській лаврі.

 

Верховна Рада ухвалила закон про надання статусу учасника бойових дій членам УПА. Ми таки доб'ємо великобурятів інфарктами та діареєю.

 

ВОЗ визнала Московію лідером Европи за темпами зараження ВІЛ. На Московію припадає 65% нових випадків. Хоч у чомусь перша. Хоча як таке могло трапитись у країні, де так багато скрєпів та православних храмів?)

 

У Харківський області відкрили нове родовище газу.

 

Сьогодні в Україні відзначають День Збройних сил. Без зайвого пафосу наведу слова Черчилля: "Мене часто запитують: За що ми воюємо? Можу відповісти: Перестанемо воювати - тоді зрозумієте." 

 

Успіхів нашим хлопцям у всьому — особливо у бойвій підготовці, бо як кажуть в Америці: "Пінта поту зберігає галон крові.

 

Але нам своє робити... Переможемо.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles